Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Body
ht: Kò

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Image
ht: Imaj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la
