Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Body
id: Isi

en: On
id: Pada

en: Tags
id: Tag

en: Image
id: Gambar

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan
