Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Body
ja: 本文

en: On
ja: オン

en: Tags
ja: タグ

en: Image
ja: 画像

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載
