Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Off
kn: ಜಡ
