Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Image
lv: Attēls

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu
