Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Image
nl: Afbeelding

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina
