Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Body
oc: Còs

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Image
oc: Imatge

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh
