Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: On
ru: Вкл

en: Tags
ru: Теги

en: Image
ru: Изображение

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу
