Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Body
sk: Text

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Image
sk: Obrázok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane
