Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: On
sv: På

en: Tags
sv: Etiketter

en: Image
sv: Bild

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan
