Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Image
uk: Зображення

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку
