Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: On
vi: Bật

en: Tags
vi: Thẻ

en: Image
vi: Ảnh

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ
