Google Auth (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: here
hr: ovdje

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
