Google Auth (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: Revoke
kn: ರದ್ದುಮಾಡು

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
