Google Auth (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Ver

en: User Name
pt: Nome do Usuário

en: here
pt: aqui

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Services
pt: Serviços

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Access Token
pt: Token de Acesso

en: The Name of the associated user.
pt: O nome do usuário associado.
