Google Auth (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں
