Google Auth (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ
