Google Auth (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: here
fi: täällä

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Installed
fi: Asennettu

en: Services
fi: Palvelut

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
