Google Auth (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: User Name
fr: Nom d'utilisateur

en: here
fr: ici

en: Not installed
fr: Non installé

en: Google Auth
fr: Identification Google

en: Revoke
fr: Révoquer

en: Installed
fr: Installé

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations
