Google Auth (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: here
gl: aquí

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Installed
gl: Instalado

en: Services
gl: Servizos

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
