Google Auth (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: About
is: Um
