Google Auth (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
