Google Auth (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: here
tr: buraya

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Installed
tr: Kurulu

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
