Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ky: Ыраары

en: Yes
ky: Ийе

en: No
ky: Чок

en: View
ky: Көөрү

en: About
ky: Дугайында
