Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: All
bn: সমস্ত

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
