Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
