Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: Yes
es: Sí

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: User Name
es: Nombre de usuario

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Revoke
es: Revocar

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster
