Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Yes
it: Sì

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
