Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет
