Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
