Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ
