Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
