Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
