Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: The Name of the associated user.
pl: Nazwa powiązanego użytkownika.
