Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: About
sq: Informacione
