Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
