Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: View
th: ดู

en: All
th: ทั้งหมด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
