Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
