Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Revoke
vi: Hủy bỏ

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Authenticate
vi: Xác thực

en: Offset
vi: Độ dịch

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
