Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Operation
af: Operasie

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
