Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Operation
be: Аперацыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
