Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
