Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Operation
cs: Operace

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
