Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
