Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: User Name
fa: نام کاربر

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: Operation
fa: عملکرد

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Google
fa: گوگل

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
