Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Operation
nl: Bewerking

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Authenticate
nl: Authentiseer

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Access Token
nl: Toegangstoken
