Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Operation
uk: Дія

en: Revoke
uk: Відкликати

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Authenticate
uk: Автентифікація

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Access Token
uk: Токен доступу
