Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Operation
ca: Operació

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
