Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Actions
is: Gerðir

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Operation
is: Gerð

en: About
is: Um
