Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Operation
he: פעולה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
